Благодійна акція «Милосердя в серцях студентів»

В квітні 2014 року студентами напряму підготовки «Фінанси і кредит» була проведена благодійна акція «Милосердя в серцях студентів». Дана ініціатива була підтримана керівництвом університету, факультетом економіки та управління, викладачами кафедри фінансів та банківської справи та усіма студентами університету.

Студенти-волонтери, серед яких були Чепа Вероніка, Корчинська Оксана, Власюк Олександра, Федорченко Катерина, Смалюк Тетяна, обійшли зі скриньками навчальні корпуси свого рідного університету. За час акції (з 14 квітня по 23 квітня 2014 року) було зібрано 4800 гривень, ніхто в університеті не залишився байдужим.

У вигляді адресної допомоги усю суму було витрачено на купівлю одягу, засобів гігієни, канцтоварів, солодощів та фруктів для дітей Голенищівської школи-інтернату І-ІІІ ступеня Чемеровецького району Хмельницької області.

23.04.2014 року під час відвідування школи-інтернату студенти Чепа Вероніка, Корчинська Оксана, Монастирська Наталя, Марченко Юля, Власюк Олександра, Федорченко Катерина, Смалюк Тетяна, Захода Вадим та викладачі кафедри фінансів та банківської справи Донченко Тетяна Віталіївна та Ксьондз Світлана Миколаїв навручили подарунки дітям, однак крім матеріальних подарунків головним для дітей стало спілкування і душевне тепло, яке вони також привезли в своїх серцях.

Студенти разом із вихованцями інтернату влаштували імпровізований концерт, грали у рухливі і розвиваючі ігри, фотографувалися та просто спілкувалися про життя, вподобання дітей, про сучасну молодь та їх мрії.

Взявши участь в акції, наші студенти-фінансисти показали приклад милосердя, шляхетності та благочинності.

Щиро дякуємо Вам, шановні студенти за прагнення творити добро заради нашого майбутнього – дітей України!

Інформацію підготовував
старший викладач кафедри фінансів