Арттерапевтичний майстер-клас онлайн у рамках науково-практичного семінару «Психічне здоров’я особистості в кризовому суспільстві»

19 квітня 2024 року доцентка кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету Лариса Подкоритова провела майстер-клас за своєю авторською арттерапевтичною методикою «Текст… Малюнок… Текст». Майстер-клас відбувся онлайн у рамках науково-практичного семінару «Психічне здоров’я особистості в кризовому суспільстві», організований Львівським державним університетом внутрішніх справ (ЛьвДУВС), Інститутом управління, психології та безпеки.

Учасники й учасниці семінару активно долучились до творчої роботи й обговорення та висловили багато схвальних відгуків щодо методики зокрема і майстер-класу в цілому. Зокрема учасниці зауважували, що  працювати було легко і під час творчого процесу у них покращився настрій.

Л. Подкоритова дякує за співпрацю і запрошення львівським колежанкам Зоряні Кісіль (заступниці директора Інституту управління, психології та безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ, докторці юридичних наук, професорці) та Наталії Кальці (старшій викладачці кафедри практичної психології ЛьвДУВС).

Інформація кафедри психології та педагогіки