Анонс стартап-сезону 2024 від міжнародних конкурсів Sikorsky Challenge

19 березня 2023 року відбулася зустріч представників університетів всеукраїнської мережі Sikorsky Challenge Ukraine. На зустрічі було обговорено низку питань, пов’язаних з проведенням цьогорічних конкурсів Sikorsky Challenge. Від Хмельницького національного університету брали участь здобувачі освіти різних освітніх програм, представники Наукового товариства студентів та молодих вчених (НТСМВ), голова НТСМВ, професор Ольга Параска.

Щороку представники Хмельницького національного університету беруть участь у конкурсах від Sikorsky Challenge Ukraine, а також є експертами конкурсів за різними науковими напрямами.

Організатори зустрічі ознайомили учасників з умовами участі в конкурсах, а також анонсували програми, які актуальні для молоді в 2024 сезоні Sikorsky Challenge Ukraine, зокрема:

• акселераційна програма «Стійке місто», спрямована на вирішення результатів пошкодження енергетичної інфраструктури та впровадженню технологій, націлених на стійкість будівель від Київської міської державної адміністрації, КПІ ім. Ігоря Сікорського та Інноваційного холдингу «Сікорські Челендж». Метою програми є виявлення та впровадження кращих інноваційних проєктів, які вирішують ті чи інші проблеми місті, що виникли внаслідок ворожих обстрілів і руйнувань інфраструктури та будинків;
  • конкурс стартап-проєктів у сфері штучного інтелекту від Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Ukraine (SCU). Метою конкурсу стартап-проєктів є пошук інноваційних рішень, які сприятимуть зростанню багатьох галузей української економіки. Учасники конкурсу отримають можливість пройти навчання за програмою «Інноваційне підприємництво та практика запуску стартапа» (липень 2024 року); пройти інкубування та акселерацію своїх стартап-проєктів (серпень 2024 року); брати участь у конкурсі інноваційних стартап-проєктів «Sikorsky Challenge 2024» в рамках ХІII Міжнародного Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2024» (жовтень 2024 року); отримати фінансову підтримку для розвитку стартап-проєкту;
  • Міжнародний екологічний Форум «Екологія і мир» 15–16 травня 2024 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського, присвячений вирішенню екологічних проблем, яких завдала та продовжує завдавати Україні повномасштабна російська агресія. Усі Цілі сталого розвитку ООН (ЦСР) будуть стимулювати дії у областях, що мають вирішальне значення для людства та планети, пов’язані з довкіллям. Однією із пріоритетних тем цього форуму є гуманітарне розмінування українських земель.

Запрошуємо до участі у конкурсах стартап-проєктів. За детальною інформацією звертайтеся в оргкомітет ХІІІ Міжнародного Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2024» https://event.sikorskychallenge.com/.

Наукове товариство студентів та молодих вчених ХНУ