24-25 квітня 2014 року відбулася ІІ-а Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців».

На конференції розглядалися проблеми розвитку якості підготовки кадрового потенціалу в умовах євроінтеграційних процесів України, в контексті реалізації сучасної політики держави в освітньо-професійній сфері.

Окреслена проблематика обумовлює актуальність винесених на науковий розгляд питань щодо поліпшення якості теоретичного та практичного забезпечення сучасної підготовки фахівців з огляду на принципові психолого-педагогічні проблеми освітньої системи, концептуальні напрями підвищення ефективності підготовки персоналу в умовах євроінтеграції України, гармонізацію розвитку та становлення особистості сучасного фахівця.

З вітальним словом до учасників та гостей конференції звернулися проректор з науково-педагогічної діяльності М.П. Войнаренко

та декан гуманітарно-педагогічного факультету Л.Л.Станіславова.

На пленарному засіданні виступили провідні фахівці з психології, педагогіки, медицини, серед них: професор З.С.Карпенко, професор О.Д.Сафін, професор О.М.Гомонюк, професор В.Є.Берека та інші.

Гостями конференції та викладачами кафедри практичної психології та педагогіки проводилися майстер-класи з арт-терапії, символдрами, позитивної психотерапії та профілактики професійного вигоряння у лікарів, психологів, психотерапевтів, соціальних працівників.

В конференції взяли участь 1 член-кореспондент, 7 докторів наук, 44 кандидатів наук, провідні фахівці із 43 вищих навчальних закладів та установ із 23 населених пунктів України.

Маємо сподівання, що плідна наукова дискусія, яка точилась навколо основних доповідей, сприятиме розвитку психологічної науки та практики, що піде на користь вищій школі та на благо народу України.

Кафедра практичної психології та педагогіки