Акредитація напряму підготовки 6.020303 Філологія. Українська мова і література

Для акредитації напряму підготовки 6.020303 «Філологія. Українська мова і література*» у Хмельницькому національному університеті з 15 по 17 травня 2018 року працювала експертна комісія.

Голова комісії – Валюх Зоя Орестівна, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української філології та славістики Київського національного лінгвістичного університету;

член комісії – Харлан Ольга Дмитрівна, доктор філологічних наук, професор кафедри української літератури та компаративістики Бердянського державного педагогічного університету

Відбулася зустріч експертів з ректором університету Скибою Миколою Єгоровичем

Експерти спілкували зі студентами цієї спеціальності

Ознайомилися з організацією навчально-виховного процесу, вивчили стан методичного, наукового та кадрового забезпечення, оглянули матеріально-технічну базу Хмельницького національного університету.