Акція «Ваша кров врятує життя»

Однією з найбільш благородних і дієвих форм виявлення доброти та підтримки серед людей є здача крові. А в умовах сьогодення, коли по всій Україні військовим та цивільним бракує донорської крові, ця справа має дуже вагоме значення.

30 квітня за ініціативи студентського самоврядування, відділу навчально-виховної роботи, вільної профспілки викладачів ХНУ, первинної профспілкової організації, ГО «Подільський центр громадських ініціатив» було проведено благодійну акцію «Ваша кров врятує життя» із залученням студентів та викладачів Хмельницького національного університету.

Здача крові може бути рятівною ниткою для людини у важкі моменти. Студенти та викладачі, здаючи кров, допомогли забезпечити резерви крові в медичних центрах. Це дозволить лікарням швидко реагувати на екстрені ситуації та забезпечити необхідну кров для хірургічних втручань та інших процедур.

Здача крові – це також показник громадської відповідальності та громадянської активності. Студенти та викладачі, які вирішили віддати частину свого часу та ресурсів для допомоги іншим, стали прикладом для інших та сприяють формуванню здорового громадянського суспільства.

Здача крові сприяє збільшенню участі студентів у соціальних і благодійних заходах. Це допомагає формувати культуру взаємопідтримки та співчуття серед молоді та сприяє створенню позитивного соціального середовища.

Здача крові – це акт благодійності та підтримки, який має величезне значення для нашого суспільства. Це сприяє порятунку життів, підтримці медичних закладів та формуванню громадської відповідальності. Тому щиро дякуємо нашим донорам – студентам і викладачам Хмельницького національного університету!