Акція студентів-екологів «Свіжий подих весни» до Дня довкілля

З нагоди Дня довкілля, який у цьому році проводиться 12 квітня, у м. Хмельницькому проходить місячник з благоустрою, спрямований на покращення екологічного стану нашого рідного міста.

Студенти Хмельницького національного університету 3 та 4 курсів спеціальності «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» взяли активну участь у цій акції, якій дали назву «Свіжий подих весни».

Зусилля студентів-екологів були спрямовані на прибирання території водоохоронної зони р. Кудрянка у районі Ружичної. Ця територія виявилась дуже засміченою «горе»-відпочивальниками та несанкціонованими звалищами, що мало потенційну загрозу забруднення річки побутовими відходами і надзвичайно спотворювало вигляд її мальовничих берегів.

Після прибирання усі учасники акції, хоч і стомлені, але задоволені результатом своєї праці, ніби по-новому відчули свіжий подих весни, усвідомивши важливість допомоги довкіллю, адже нам усім хочеться, щоб наше місто було чистим та привабливим, а наші легені дихали свіжим повітрям.

Але найважливіше для збереження природи, на думку майбутніх фахівців-екологів, – це активна екологічна позиція усіх городян міста, і особливо молоді. Отож, долучаймося до екологічних акцій, збережемо красу, яка нас оточує! Пам’ятаймо, що великі справи починаються з маленьких вчинків!

Студентка 3 курсу групи ЕКОЛ-11-1
Московчук Вікторія