Акція «НІ ЯДЕРНОМУ ТЕРОРИЗМУ»

21 квітня 2022 року біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля», що в м. Хмельницькому, у переддень 36-ї річниці аварії на ЧАЕС, відбулася акція «НІ! ЯДЕРНОМУ ТЕРОРИЗМУ» за участю студентів, представників студентського самоврядування та студентського профспілкового комітету, а також викладачів університету.

Своїми терористичними діями, пов’язаними із захватом ядерних об’єктів на Чорнобильській і Запорізькій АЕС Росія порушила всі принципи ядерної безпеки. Російські загарбники тримають персонал у полоні, відключають електроенергію та обстрілюють захисні споруди, створюючи таким чином загрозу радіаційних аварій.

Дії російських окупантів класифікуються як злочини за ст. 2 Міжнародної конвенції про боротьбу з актами ядерного тероризму та ст. 7 Конвенції про захист ядерних матеріалів.

Ми вимагаємо від міжнародних організацій визнання РФ країною агресором, а її дії по відношенню до АЕС та інших ядерних об’єктів актом ядерного тероризму.

Після мітингу учасники вшанували пам’ять жертв Чорнобильської трагедії та поклали живі квіти до пам’ятного знаку. Все буде Україна!

Людмила Байдич,
завідувачка відділу навчально-виховної роботи