Академічна мобільність викладачів кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту

Доценти кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Оксана Павлюк та Тетяна Чопик з 24 вересня по 30 вересня 2023 р., в рамках проєкту «UNIWERSYTET JUTRA II – POWR.03.05.00-00-Z303/18», брали участь у Міжнародній літній школі «Physical Culture and Sport in the higher education system» в Університет імені Адама Міцкевича в місті Познань.

Після приїзду до Познані учасники відвідали ботанічний сад Poznan Palm House.

У перший день д-р Костянтин Мазур презентував Університет Адама Міцкевича, Консорціум EPICUR, розповів про нетворкінг та академічну команду.

Другий день складався із практичних та теоретичних занять. В першій половині дня mgr Lukasz Stypa ознайомив із системою організації спорту в Польщі, a mgr Damian Lisiecki продемонстрував особливості створення маркетингової цінності дисципліни та спортивних результатів.

Після завершення теоретичного курсу mgr Damian Lisiecki та mgr Lukasz Stypa провели для учасників літньої школи демонстраційне тренування з пляжного волейболу. Наприкінці дня учасниками літньої школи було організовано Український вечір, на якому було частування українськими традиційними стравами, які приготували представники українських ЗВО.

Третього дня учасники Літньої школи ознайомились та обговорили систему організації фізичної культури в університетах Польщі, а також особливості та організацію міжуніверситетських спортивних змагань на національному та міжнародному рівнях. Після завершення теоретичних занять відбувся турнір з пляжного волейболу, у якому взяти участь всі учасники академічної мобільності.

На четвертий день відбулось відвідування спортивних об’єктів Університету імені Адама Міцкевича та була організована лекція-зустріч з олімпійцями: Olympians: Łukasz Nowak, Karolina Nadolska.

На завершення Міжнародної літньої школи «Physical Culture and Sport in the higher education system» учасники зустрілися із ректором Університету імені Адама Міцкевича в місті Познань prof. dr hab. Bogumiła Kaniewska та мали екскурсію містом.

Інформація кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту