Академічна мобільність у Польщі

Студентка факультету управління, адміністрування та туризму Вікторія Пєшкова проходить семестрове навчання в Академії WSB (Польща) в рамках програми Erasmus+. Вікторія поділилась своїми враженнями від академічної мобільності:

«Привіт усім! Хочу поділитися своїми враженнями від участі в програмі Еразмус+ в Академії WSB (Польща), де я навчаюся на спеціальності «Менеджмент» протягом весняного семестру.

Хоча минув лише місяць із моменту мого приїзду, я вже можу сказати, що це неймовірний досвід. Навчання в Академії WSB дало мені багато нових знань. Заняття ведуть не лише польські, а й викладачі з інших країн Європи, що робить освітній процес ще більш цікавим і різноманітним.

Окрім знань, які я здобуваю на парах, програма Еразмус+ дає можливість зануритися в польську культуру й побачити найкрасивіші місця і традиції країни, що точно не залишить нікого байдужим.

Ще одна неймовірна сторона програми — це моя інтернаціональна група. Тут я познайомилась із людьми з 15 країн світу! Завдяки цьому всі подорожі та заходи проходять незабутньо. Я маю змогу не лише досліджувати польську культуру, але й дізнатися більше про інші культури та ментальності.

Я щиро вдячна Хмельницькому національному університету за те, що він дає можливість брати участь у таких програмах.

Еразмус+ — це не просто шанс покращити свої знання англійської мови, це нагода зануритися в нове середовище, розширити свій кругозір, отримати незабутні враження і знайти нових друзів.

Усім, хто хоче спробувати навчання за програмою Еразмус+ я раджу не вагатись і вже йти у відділ міжнародних зв’язків. Еразмус+ — це дійсно унікальна перспектива, яка може змінити ваше життя»!

Інформація відділу міжнародних зв’язків