Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 13.10.2015 року № 1079 « Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році» на базі Хмельницького національного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інформаційних технологій.
Конкурсна комісія розглянула більше сотні студентських наукових робіт, які надійшли з вищих навчальних закладів України.
8 квітня 2016 року кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій провела підсумкову науково-практичну конференцію, на якій було представлено доповіді студентів-призерів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інформаційних технологій.
Традиційно, другий рік поспіль, журі першої секції підсумкової конференції очолила людина, яка є продовжувачем справи нашого видатного співвітчизника Віктора Михайловича Глушкова і сьогодні очолює кафедру, де першим завідувачем був Віктор Михайлович – професор, доктор фізико-математичних наук, завідувач кафедри теоретичної кібернети-ки Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Крак Юрій Васильович.
Роботу конкурсу активно підтримала і виступила в якості спонсорів компанія офіційний партнер Хмельницького національного університету AMC Bridge, яка є світовим лідером з розробки програмного забезпечення для CAD/CAE/CAM/BIM/PDM/PLM – систем і співпрацює з такими ІТ-гігантами, як Microsoft, Siemens, Autodesk, PTC, Dassault Systemes.
Після завершення засідання першої секції, організацією роботи якої опікувалася кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій, голова журі та представники компанії нагородили учасників грамотами та грошовими нагородами, які надала компанія AMC Bridge.
Приємно відмітити, що серед переможців конкурсу магістр спеціальності «Інформаційні технології проектування» Радішевський Андрій, який під керівництвом д.т.н., професора кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Бармака Олександра Володимировича виконав роботу «Інформаційна технологія аналізу параметрів моделі скелету руки для невербальної комунікації» та посів перше місце.
Завідувач кафедри
комп’ютерних наук та інформаційних технологій,
д.т.н., проф. Сорокатий Р.В.