22 листопада у Хмельницькому національному університеті розпочався факультетський обмін досвідом під назвою «Секрети професій».
Як гарно говорити та правильно писати резюме? Або ж стати експертом у сфері ІТ-технологій? Знати де шукати доступні поїздки закордон? Навчитись уникати пасток маркетологів? Дізнатись як правильно обирати товари без шкідливих складників? Що таке інженерія ХХІ століття? Запозичити міжнародний досвід? Усі бажаючі студенти мали змогу отримати відповіді на ці питання під час корисних та пізнавальних лекцій.
Гуманітарно-педагогічному факультету випала нагода першими презентувати лекцію «Спілкування як інструмент професійної діяльності», яку читала Подлевська Неля Володимирівна, завідувач кафедри слов’янської філології. Під час лекції студенти різних факультетів мали змогу прослухати цікаву інформацію про культуру мовлення та культуру спілкування. Адже, як запевняла Неля Володимирівна, успіх будь-якої справи більше ніж на 80% залежить від уміння спілкуватися. Прослухавши лекцію, молодь зрозуміла, що є доречним і недоречним в спілкуванні, вивчила правильну структуру резюме, зрозуміла, що професійне зростання є надзвичайно важливим у житті.
Наступну лекцію провів доцент кафедри машинознавства Марченко Максим Васильович. Що таке інженерія ХХІ століття, як працює 3D принтер, основи комп’ютерного моделювання – студенти різних факультетів із захватом сприймали нову інформацію, котру їхні колеги із факультету інженерної механіки обрали собі за справу життя!
Хімія та різноманітні хімічні сполуки оточують нас щодня, проте серед них є чимало шкідливих. Але біди у тому не має, адже знаючи декілька секретів можна вправно їх уникати. Факультет технологій та дизайну, а саме доцент кафедри хімії Ганзюк Алла Ярославівна у дуже цікавий спосіб донесла студентам інформацію про те, як правильно обирати побутову хімію, яких складників варто уникати, що таке ГМО та які його наслідки та багато іншого, не менш корисного та цікавого, почули студенти із вуст досвідченого науковця у галузі хімії!
Останнім часом на теренах нашої країни є сумна тенденція – молодь покидає Батьківщину на користь закордонного диплому, але ж можна здобути подібні знання і будучи студентом вітчизняних ВНЗ. Як саме розповіла старший викладач кафедри міжнародних економічних відносин Левченко Марія Олександрівна. Міжнародні студентські програми для обміну та навчання – чудова можливість почерпнути міжнародних досвід у статусі студента. Усі бажаючі студенти університету відтепер знають де шукати та як використовувати подібні можливості.
«Як продати корову?» – дивне питання, але лише на перший погляд. Завідувач кафедри маркетингу і товарознавства Ковальчук Світлана Володимирівна донесла до присутніх інформацію про ази маркетингу. Що таке цільова аудиторія, попит, пропозиція, цінова політика, реклама та піар – студенти, які виявили бажання завітати на лекцію тепер не попадуться на пастки маркетологів.
Студенти, які були присутні на лекціях, щиро дякують викладачам за час та корисні знання, котрими вони поділились!
Студентська рада
Хмельницького національного університету