21 листопада – День Гідності і Свободи  

21 листопада – День Гідності і Свободи. Його встановлено згідно з указом президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій: Помаранчевої революції (початок 22 листопада 2004 року) та Революції Гідності (акція студентів та громадських активістів розпочалася 21 листопада 2013 року).

Цьогоріч День Гідності та Свободи відзначається на тлі повномасштабного російського вторгнення, яке перетворило нашу державу на своєрідний Майдан з його базовими принципами самоорганізації, консолідації, взаємодопомоги та безстрашності. Війна змусила українців активніше переосмислити минуле, глибше відчути й усвідомити важливість тих ціннісних орієнтирів, що їх чітко та відкрито задекларували Майдани.

            Бережімо пам’ять  про подвиги наших Героїв, шануймо незламну силу волі, мужність та відвагу військових, які боронять нашу свободу!

            До цієї дати у науковій бібліотеці розгорнуто книжково-ілюстративні виставки “Від Революції Свободи до Революції Гідності” (7 пов., чит.зал), «Народ, що волі прагне, не здолать» (4 пов., АХЛ).  

Кураторам академічних груп пропонуємо перелік просвітницьких заходів

Замовити захід: prosvit_libkhnu@ukr.net

З Днем Гідності та Свободи!

Ми вистояли на Майдані, переможемо й у війні!

Слава Україні!