Зустріч представників студентського самоврядування та первинних профспілкових організацій вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредетації

25 грудня на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбулася зустріч представників студентського самоврядування та первинних профспілкових організацій вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації з Першим заступником Міністра освіти і науки Інною Романівною Совсун.

На початку зустрічі Інна Романівна окреслила напрямки реформ у вищій освіті та необхідність подальшого розвитку органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів. Обговорювались питання, надавались пропозиції, шукались компроміси з найважливіших студентських питань: якості освіти, вільного вибору дисциплін, розвитку та фінансування студентського самоврядування, стипендій, пільгового проїзду студентів у міжміському транспорті, студентських гуртожитків, працевлаштування і багато інших.

Байдич Л.Е.
зав.відділом навчально-виховної роботи