Змагання з бадмінтону серед викладачів ЗВО

13 жовтня 2024 року у навчально-спортивному комплексі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з бадмінтону серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти. Змагання проводили у тісній співпраці ЛНУ імені Івана Франка, ЛДУФК імені Івана Боберського та Федерації бадмінтону України.

Змагання з бадмінтону серед НПП закладів вищої освіти вже стали традиційними. Більше того, кількість закладів вищої освіти з кожним разом зростає. Окрім цікавих ігор, змагання стають важливим засобом налагодження зв’язків між закладами освіти, профілюючими кафедрами, обміном досвіду з організації освітнього процесу, розширенням меж реалізації внутрішньої академічної мобільності.

У змаганнях взяли участь 16 команд з десяти ЗВО України, а саме:

• Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського;
  • Львівський національний університет імені Івана Франка;
  • Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;
  • Національний університет «Львівська Політехніка»;
  • Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка;
  • Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника;
  • Хмельницький національний університет;
  • Вінницький національний технічний університет;
  • Донецький національний університет імені Василя Стуса;
  • Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія імені Тараса Шевченка.

Турнір проводився у парній категорії бадмінтону та в ейрбадмінтоні. Спочатку усі пари були поділені на чотири групи по чотири команди. В кожній групі змагання проходили за коловою системою. Кращі дві команди виходили до фінальної частини та продовжували змагання за традиційним бадмінтоном. Інші учасники змагалися у такому різновиді бадмінтону як в ейрбадмінтон. Ейрбадмінтон – це гра в бадмінтон на свіжому повітрі.

Спортсменів з бадмінтону від Хмельницького національного університету представляли професори кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Юрій Дутчак, Олександр Солтик, Анатолій Ребрина, доцент кафедри Олександр Мозолюк та представник команди Ярослав Гнатчук.

За результатами напружених поєдинків у фінальну частину змагань вийшла пара Олександр Мозолюк та Олександр Солтик. Юрій Дутчак та Анатолій Ребрина продовжили змагання у ейрбадмінтоні.

У класичному бадмінтоні призові місця поділили чотири заклади вищої освіти:

I місце виборола команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського;

II місце виборола команда Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного;

ІІІ місце вибороли команди Вінницького національного технічного університету та Національного університету «Львівська Політехніка».

Представники нашого університету у складі Олександра Солтика та Олександра Мозолюка у напруженій боротьбі посіли восьме місце.

Бронзові нагороди вдалося вибороти іншій нашій парі – Юрію Дутчаку та Анатолію Ребрині у програмі змагань з ейрбадмінтону. Загалом призові місця поділились наступним чином:

I місце виборола команда Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка;

ІІІ місце вибороли команди Хмельницького національного університету (склад команди: Юрій Дутчак, Анатолій Ребрина) та Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Нагородження проводили Мар’ян Пітин, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків ЛДУФК імені Івана Боберського, Оксана Шукатка, завідувачка кафедри фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти ЛНУ імені Івана Франка та Галина Коломоєць, голова комісії шкільного та студентського бадмінтону при Раді Федерації бадмінтону України.

Крім медалей і кубків Галиною Коломоєць було вручено цінні подарунки, грамоти Федерації бадмінтону України та грамоти Державної наукової установи «Інституту модернізації змісту освіти» за особистий внесок та з нагоди Дня працівника освіти України.

Інформація кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту