ЗМАГАННЯ ХХ УНІВЕРСІАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ З ВОЛЕЙБОЛУ

5 листопада в ігровій залі університету відбулися фінальні ігри змагань з баскетболу серед чоловічих збірних команд факультетів та спеціальності «Здоров’я людини». Ці змагання проходили за програмою ХХ Універсіади Хмельницького національного університету.

Фінальним іграм передували відбіркові змагання в групах. У кожній з груп команди зіграли один з одним по одному матчу. Кожна команда достойно представила свій факультет на цих змаганнях.

У фінальних іграх за III місце зійшлися команди факультетів інженерної механіки і технологій та дизайну. Гра тримала у напруженні усіх присутніх вболівальників та викладачів від першої до останньої хвилини. Ситуація змінювалась практично щохвилини – після кожного влучного кидка то одна, то інша команда виходила вперед. Все ж таки фортуна посміхнулася команді факультету інженерної механіки, влучний кидок якої на останніх секундах гри приніс їй перемогу. Що ж стосується фінальної гри, в якій зійшлись команди Гуманітарно-педагогічного факультету та Факультету економіки і управління, то тут сценарій гри був трішки інший. Команда ГПФ одразу захопила ініціативу та повела в рахунку з відчутною перевагою. Тільки в кінці гри командою ФЕУ був зроблений хороший ривок, який тільки зменшив відставання, хоча сама гра за цікавістю там напруженістю нічим не поступалась першій.

Отже, в підсумковому результаті призові місця розподілилися так:

I місце – Гуманітарно-педагогічний факультет;

II місце – Факультет економіки і управління;

III місце – Факультет міжнародних відносин.

Команди нагороджені відповідними дипломами, а переможець – ще й пам’ятними медалями.

Днями раніше відбулись фінальні змагання серед жіночих команд, де також точилась напружена боротьба.

В результаті підсумкових ігор призові місця розподілилися так:

І місце – Факультет технологій та дизайну;

ІІ місце – Факультет програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем;

ІІІ місце – Факультет економіки і управління

У загальному заліку турнірна таблиця виглядає так:

Вітаємо команди з успішними виступами на змаганнях та бажаємо успіхів та життєвих гараздів!

Ференчук Б.М.,
доцент кафедри здоров’я людини