ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

12 травня 2015 року в Хмельницькому національному університеті відбулися загальні збори трудового колективу.

Порядок денний:

1. Про деякі особливості організації навчального процесу в 2015-2016 навчальному році.

2. Обрання делегатів на Перший Всеукраїнський з’їзд вищих навчальних закладів державної форми власності.

3. Різне.

Члени президії:

• ректор Хмельницького національного університету, доктор технічних наук, професор, заслужений працівник народної освіти України, член-кореспондент НАПН України Скиба Микола Єгорович;

• проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат економічних наук, доцент Матюх Сергій Анатолійович;

• голова комітету вільної профспілки працівників університету, кандидат економічних наук, доцент Карпенко Віталій Леонідович.

Вітальними словами із минулими важливими подіями: 8 травня – День пам’яті і примирення та 9 травня – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні розпочав збори трудового колективу ХНУ ректор Микола Єгорович Скиба.

Згідно з порядком денним зборів про особливості організації навчального процесу в 2015-2016 навчальному році доповів проректор з науково-педагогічної роботи Матюх Сергій Анатолійович, окресливши основні напрямки над якими потрібно буде працювати (втілювати в життя) у 2015-2016 навчальному році.

З пропозицією щодо кандидатів у делегати від ХНУ на Першому Всеукраїнський з’їзд вищих навчальних закладів державної форми власності виступив голова комітету вільної профспілки працівників університету Карпенко Віталій Леонідович.

Одноголосно було прийнято рішення про такий склад делегації на Перший Всеукраїнський з’їзд вищих навчальних закладів державної форми власності від трудового колективу Хмельницького національного університету:

– Скиба Микола Єгорович – ректор Хмельницького національного університету;

– Матюх Сергій Анатолійович – проректор з науково-педагогічної роботи;

– Красильникова Ганна Володимирівна – завідувач начально-методичного відділу.

Сподіваємось, що делегати від нашого рідного університету гідно представлять його на з’їзді та активно братимуть участь у розробці та прийнятті відповідних рішень.

Ректор Микола Єгорович Скиба оголосив про завершення загальних зборів Хмельницького національного університету та подякував усім за оперативну роботу.

Інформація для довідки

Перший Всеукраїнський з’їзд вищих навчальних закладів державної форми власності відбудеться 5 червня 2015 року у приміщенні Київського національного торговельно-економічного університету. Початок роботи з’їзду о 10.00 год.

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» утворюється Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти (Нацагенство) у складі двадцяти п’яти членів, дев’ять з яких обирається з’їздом з числа представників вищих навчальних закладів державної форми власності.

Організаційний комітет з’їзду на своєму засіданні 21 квітня 2015 року ухвалив:

– делегати на з’їзд обираються конференцією (загальними зборами) трудового колективу вищого навчального закладу державної форми власності, що має статус юридичної особи, відповідно до Статуту.

Від кожного вищого навчального закладу державної форми власності, що має статус юридичної особи, для участі у з’їзді обираються:

– по три делегати від університетів, академій, інститутів.