Виїзне заняття для здобувачів вищої освіти ОП «Хімічні технології та інженерія»

Співпраця з зовнішніми стейкхолдерами сприяє кращому ознайомленню здобувачів вищої освіти з інноваційними технологіями та сучасними умовами виробництва. 11 листопада 2024 року для здобувачів вищої освіти ОП Хімічні технології та інженерія було проведено виїзне заняття на галузевому підприємстві ТОВ «Летичівський комбікормовий завод» (м. Летичів) групи компаній Yednist’ Group в рамках вивчення дисциплін Сучасні технології в галузі, Техніко-економічне обґрунтування технологій хімічних виробництв, Загальна хімічна технологія (лектор доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри хімії та хімічної інженерії Ольга Параска).

На початку заняття Олена Пелішенко, керівник відділу персоналу Полтавського бізнес-юніту ознайомила здобувачів вищої освіти з особливостями роботи групи компаній Yednist’ Group. Компанія займається наданням комплексних рішень у сфері біобезпеки, годівлі, ветеринарії сільськогосподарському секторі. Yednist’ Group об’єднання виробничих підприємств, що спеціалізуються на різних напрямках агропромислового виробництва та консалтингу. В даний час компанія об’єднує виробничі потужності, розташовані у Полтавській, Дніпропетровській та Хмельницькій областях.

Наталія Фесенко, менеджер з розвитку та оцінювання персоналу провела тренінг для здобувачів вищої освіти про збереження ментального здоров’я та методи адаптації в стресових ситуаціях. Здобувачі вищої освіти ОП Хімічні технології та інженерія дізналися як швидко адаптуватися в стресових ситуаціях, ознайомилися з практичними техніками відновлення організму в різних умовах, що надзвичайно важливо умовах воєнного стану.

Під час виїзного заняття директор ТОВ «Летичівський комбікормовий завод» Владислав Ваврух, ознайомив здобувачів вищої освіти з основними виробничими процесами, які дозволяють виробляти максимально широкий спектр преміксів, комбікормів, складних кормів, білково-мінерально-вітамінних добавок за рецептурою будь-якої складності та із застосуванням необхідної кількості та асортименту компонентів.

Начальник виробництва Андрій Мигаль продемострував особливості роботи високотехнологічного виробничого обладнання, автоматизованих систем керування виробничими процесами, які забезпечують точне вагове дозування, мікродозування вітамінних та ензимних компонентів. Крім того, здобувачі вищої освіти ОП Хімічні технології та інженерія ознайомилися з технологічними лініями гранулювання комбікорму у вигляді крихти, гранули, крупки та розсипи, фінішного напилення рідких компонентів. А також комплексами з обробки та зберігання сировини (зернових, бобових та олійних культур), які дозволяють забезпечувати високу якість готової продукції для власних торгових марок (Щедра Нива, Баланс Оптіма, Feedline, BestMix, Топ Корм, Просто Корм, Feed Mix, Макс Еффект, Еко Корм) та на індивідуальні замовлення споживачів.

У виробничій лабораторії здобувачі вищої освіти кафедри хімії та хімічної інженерії дізналися про сучасні методики визначення фізико-хімічних, органолептичних показників якості зернових, бобових та олійних культур. Керівник виробничої лабораторії Юлія Качанюк розповіла про системи стандартизації і сертифікації, які використовують на виробництві для забезпечення умов відповідності продукції міжнародним та вітчизняним нормативним документам.

Під час виїзного заняття менеджер з персоналу Лариса Первачук звернула увагу здобувачів вищої освіти ОП Хімічні технології та інженерія на основні вимоги до фахівців, які практичні навички та компетентності необхідні для успішного працевлаштування на ТОВ «Летичівський комбікормовий завод».

На виїзному занятті здобувачі вищої освіти кафедри хімії та хімічної інженерії переконалися у важливості знань перебігу основних технологічних процесів, автоматизації виробництва, вміння визначати фізико-хімічні, органолептичні показники якості продукції, що в загальному впливає на забезпечення високоякісної обробки та переробки продукції агропромислового комплексу. А також впевнилися у впровадженні сучасних технологій на ТОВ «Летичівський комбікормовий завод», створення дружньої атмосфери в колективі, всебічного сприяння професійного розвитку молодим фахівцям.

Дякуємо керівництву та фахівцям ТОВ «Летичівський комбікормовий завод» групи компаній Yednist’ Group за проведення змістовного та цікавого заняття для здобувачів вищої освіти ОП Хімічні технології та інженерія, сподіваємося на продовження співпраці.

Кафедра хімії та хімічної інженерії