Випуск 2017 року у Хмельницькому національному університеті

30 червня 2017 року у Хмельницькому національному університеті відбулись урочистості з нагоди випуску магістрів, спеціалістів та бакалаврів.

Традиційно Хмельницький національний університет святкує черговий п’ятдесятий випуск студентів. Це радісна і разом з тим сумна подія. За роки свого існування зі стін університету вийшло понад 55 тисяч кваліфікованих фахівців, які своєю повсякденною працею прославляють Хмельницький національний університет не тільки на теренах Хмельницької області, а й далеко за її межами.

Цього року майже 650 випускників здобули кваліфікацію «магістр», 610 – «спеціаліст» та 1593 – «бакалавр» і отримали професійну путівку в трудове життя.

Хвилиною мовчання усі присутні віддали шану «Небесній сотні», полеглим воїнам, які відстоювали нашу землю, та померлим у протистояннях українцям. Серед загиблих, на жаль, є і наші випускники – факультету міжнародних відносин – Валерій Дереш та факультету інженерної механіки – Володимир Овчарук.

Після цього студенти ХНУ внесли державний прапор України та прапор Хмельницького національного університету, підняття яких відбувалось під супровід Гімну України та Гімну Хмельницького національного університету.

До випускників звернувся ректор Хмельницького національного університету, професор Микола Єгорович Скиба та від усього колективу університету привітав випускників та побажав їм невичерпного джерела енергії, нових творчих здобутків та реалізації поставлених цілей.

На свято також завітали високоповажні гості: народний депутат України 5-6-го скликань, випускник нашого університету 1978 року Василь Васильович Демчишен; ректор Національної академії прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Олег Миколайович Шинкарук; випускник нашого університету 1982 року, а зараз президент фонду «Новотех» Микола Миколайович Бельдій.

Тільки вчора випускникам останніми акордами відлунали державні екзамени та захисти дипломних проектів, а сьогодні їм вручили символічні дипломи спеціалістів, магістрів, бакалаврів та трудову книжку.

Творчими номерами випускників радували колективи Центру культури та естетичного виховання студентів Хмельницького національного університету, а також Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького.

Від імені університетської спільноти щиро вітаємо випускників Хмельницького національного університету! Зичимо успіхів у житті та блискучої кар’єри, бажаємо, щоб знання, здобуті в університеті, стали запорукою щасливого майбутнього!