Викладачі кафедри екології взяли участь у ІІІ-й обласній учнівській науково-практичній конференції «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковці Хмельниччини».

24 листопада 2015 року «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді провела ІІІ обласну учнівську науково-практичну конференцію «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковці Хмельниччини».

Робота конференції проходила у восьми секціях. До складу журі секції «Екологія, здоров’я і суспільство: проблеми, науковий пошук та рішення (науковий блок: екологія, біологія людини, валеологія, медицина)» були залучені завідувач кафедри екології Міронова Наталія Геннадіївна та доцент кафедри Шевченко Сергій Миколайович.

Журі конференції на пленарному засіданні (перший ряд: С.М. Шевченко, Н.Г. Міронова)

Учасники конференції представляли свої матеріали у формі презентації. У виступах учнів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельниччини оцінювались оригінальність теми, структурованість роботи, лаконічність викладу матеріалу, креативність проекту та його естетичне оформлення, культура презентації матеріалу.

Прослухавши доповіді школярів на екологічну тематику викладачі кафедри відзначили їх різноплановість та креативність. Найкращі доповідачі були нагороджені почесними грамотами. Для покращення якості робіт науковцями кафедри екології були надані практичні рекомендації.

Учасниками конференції було відмічено, що такі зустрічі є надзвичайно важливими, оскільки вони зміцнюють наукові й творчі зв’язки між науковцями та учнями.