Викладачі кафедри екології та студенти спеціальностей «Екологія» і «Середня освіта (Біологія)» привітали ХНУ із 55-річчям виставкою «Щедра осінь Поділля»

Цьогоріч, вже традиційна виставка запрошувала гостей у ДИВОСАД.

О рідний ХНУ, як осінь тобі личить:

Стоїш заквітчаний у барву золоту.

О рідний ХНУ, удачі тобі зичу,

О рідний ХНУ, як я тебе люблю!

Урочисте відкриття виставки

За традицією ректор Хмельницького національного університету, професор Скиба Микола Єгорович, батько нашої університетської родини розрізав коровай і всі гості пригостилися смаколиком.

Цікавинкою виставка стала фотозона, де всі бажаючі змогли зробити фото на згадку.

Дорогий Миколо Єгоровичу!

Нехай натхнення і жага творчого пошуку будуть Вашими вірними супутниками, життя – багатогранним і плідним, шлях до професійного зростання – успішним. Переконливих Вам здобутків в ім’я українського народу! Міцного здоров’я, довголіття, родинного щастя!

Всі гості виставки могли залишити свої щирі вітання університету із ювілеєм.

До чого із радістю долучились і студенти, і поважні гості, і учні Ліцею №17, які теж завітали на виставку.

Дорогі викладачі!

Студенти-екологи та студенти-біологи щиро вітають Вас З 55-річним ювілеєм нашого університету. Бажаємо усім невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхнена думка й щирі почуття. Хай життя буде світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги в скарбничку вашої душі. Нехай наша шана буде подякою вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

О рідний ХНУ, як осінь тобі личить!
О рідний ХНУ, як я тебе люблю!

А ось так усе починалось: