Вуличний кінотеатр на території Хмельницького національного університету

Прийшли осінні вечори і найкращий спосіб не підхопити меланхолію цієї пори – це спільний перегляд фільму. Не вдома, а просто неба. Студентська рада Хмельницького національного університету дбає про своїх студентів і не дозволить сумувати ні хвилини. 13 вересня було організовано перегляд фільму під відкритим небом. Показувати кіно просто небо на території нашого навчального закладу стало вже доброю традицією.

Ввечері 13 вересня на території спортивного стадіону Хмельницького національного університету рівно рік назад, усі охочі могли подивитись мультфільм «Секрети домашніх тварин», цього ж разу вибір зупинився на українській політичній кінокомедії «Слуга народу-2». Цей фільм є продовженням захопливої історії про українську владу, присмачене влучним гумором. Фільм розповідає про реалії сьогодення, про те, що зараз відбувається в Україні. Багато героїв у фільмі розмовляють українською мовою також присутня і українська музика. Як це прекрасно, коли відроджується український кінематограф. До речі, офіційний дозвіл для некомерційного перегляду фільму на волонтерських засадах було надано офіційно студією «95 квартал».

Не завадив ні вечірній холод, ні загроза дощу, що очікувався протягом цілого дня. На фільм просто неба прийшло понад п’ять сотень глядачів: це були не лише студенти, а ще й жителі міста, подекуди можна було зустріти і малечу . Домашні покривала та каримати – ось найкращі стільці для такого перегляду. А щоб не замерзнути, прихопили термоси.

Також під час перегляду фільму відбувся благодійний збір коштів для бійців Хмельниччини, що воюють в зоні АТО. Вже близиться зима, тому наші захисники катастрофічно потребують теплих речей. Не можна забувати, що саме ці люди з дня в день боряться за нашу з вами Батьківщину.

Наостанок ми дякуємо адміністрації університету за підтримку у проведенні заходу, особливо – за те, що вибір кінострічки впав саме на український фільм. Адже на наш час це дуже актуально. “Вічний революціонер…”– писав гімн для народу Франко. ” Борітеся – поборете…”–відчайдушно кричав Шевченко. “Повстанем, бо душа повстане…”– свідчила Леся Українка. Народ жив, адже у нього були мотиватори. Так само й зараз. Ми творимо, працюємо, живемо, адже в кожного з нас є люди, які спонукають ставати кращими. Література та культура не вмре, поки є народ. Ми маємо вірити в себе.

Затишна атмосфера, тепле спілкування, позитивні емоції від фільму – залишили по собі схвальні відгуки студентства про захід! Щиро дякуємо усім, хто долучився до проведення заходу та до благодійного збору коштів!

Вдалої осені, студентство Хмельницького національного університету!

Студентська рада
Хмельницького національного університету
Автори: Ірина КУТУКОВА (гр. МН-14-2), Яніна ШВЕД
Фото: Микита БАБИЧ (гр. ПП-16-2)