ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 20.10.2016 року № 1266 « Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році» на базі Хмельницького національного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інформаційних технологій.

Загалом конкурсна комісія розглянула близько сотні студентських наукових роботи, які надійшли з вищих навчальних закладів України.

7 квітня 2017 року кафедрою комп’ютерних наук та інформаційних технологій проведена підсумкова науково-практична конференція за секцією «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», на якій було представлено доповіді студентів-призерів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інформаційних технологій.

Традиційно, третій рік поспіль, журі секції підсумкової конференції очолила людина, яка є продовжувачем справи нашого видатного співвітчизника Віктора Михайловича Глушкова і сьогодні очолює кафедру, де першим завідувачем був Віктор Михайлович – професор, доктор фізико-математичних наук, завідувач кафедри теоретичної кібернетики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Крак Юрій Васильович.

Голова журі Ю.В. Крак

Привітання учасників конкурсу професорами В.Стіліанакісом та С.В. Чернишенко

Робота конференції

Доповіді конкурсантів

Роботу конкурсу активно підтримала і виступила спонсором компанія, офіційний партнер Хмельницького національного університету, AMCBridge, яка є світовим лідером з розробки програмного забезпечення для CAD/CAE/CAM/BIM/PDM/PLM – систем і співпрацює з такими ІТ-гігантами як Microsoft, Siemens, Autodesk, PTC, DassaultSystemes.

Презентація фірми AMCBridge

Після завершення засідання секції «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», організацією роботи якої опікувалася кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій, голова журі та представники компаніїAMCBridge нагородили учасників грамотами та цінним подарунками, які надала компанія AMCBridge.

За сприяння в проведенні конкурсу у форматі відкритості і прозорості оцінювання СНР та активну участь у роботі експертної комісії з рецензування робіт ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Інформаційних технологій» організатори конкурсу нагородили грамотами найбільш активних учасників журі.

Нагородження переможців

Нагородження членів журі