Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Українська мова»

16 – 17 березня 2017 року відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Українська мова», в якій успішно взяла участь студентка спеціальності «Соціальна робота» Хмельницького національного університету Досяк Надія.

16 – 17 березня у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова» Хмельницький національний університет успішно презентувала переможець ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, студентка групи СР-15-1 Надія Досяк (науковий керівник – старший викладач кафедри української філології Т. П. Коваль). В олімпіаді брали участь 77 учасників з різних навчальних закладів України. Надія Досяк нагороджена Грамотою за перемогу у номінації «Вправний стиліст».

Як вправний стиліст і як творча особистість Надійка Досяк поділилася враженнями від участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова» у жанрі есею: «Вінниця зустріла мене та інших учасників олімпіади доволі неоднозначно. Погода вирішила представити до нашої уваги всі свої різноманіття та здивувати надокучливим холодом. Однак це аж ніяк не вплинуло на наш настрій, адже позитивна енергетика організаторів заходу і атмосфера нових знайомств вправно протидіяли невгамовним і мінливим атмосферним явищам. Неабияк приємно, що подібні заходи дають змогу об’єднувати в одному місці таку велику кількість обдарованої та старанної молоді з різних куточків України, надаючи їй можливість познайомитися, пізнати один одного та безпосередньо обмінятися між собою досвідом. Із впевненістю скажу, що з Вінниці я повернулася вже не тією людиною… Олімпіада змусила мене повірити у себе, у свої знання та можливості, зрозуміти всю сутність хорошої конкуренції та підвищити навики самоконтролю (який згодом став невід’ємною частиною мого публічного виступу). Ні! В «бій» я йшла не одна. Я ніби була гетьманом, за спиною якого стояло міцне військо, яке вірило у мене, у нашу перемогу, не дозволяло опустити руки у найскладніші моменти та неодноразово нагадувало мені, що я не сама. Цим військом був Хмельницький національний університет! А з нашого походу ми повернулися не з порожніми руками, наспівуючи слова, в яких самі ж твердо переконалися: «Мова – єднає!».

Щиро вітаємо Надію Досяк з науковою перемогою! Бажаємо успіхів у всіх сферах студентської творчості!!!

Інформація кафедри української філології