ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «Лист пораненому» та волонтерська допомога бійцям АТО

Віра в краще дає силу для подвигів, віра в неймовірне спонукає до дії, а бажання допомагати людям сіє добро в душах небайдужих. Шкода лиш одного, що й справді допомогу ми намагаємось надати лише в надзвичайних умовах,коли її тривожно чекають.

Саме тому гуманітарно-педагогічний факультет як один із найгуманніших факультетів Хмельницького національного університету за ініціативи кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки, а також активної участі студентської ради ГПФ, професорсько-викладацького складу та студентів кафедри слов’янської філології і кафедри здоров’я людини та фізичного виховання приймає участь у Всеукраїнській акції «Лист пораненому».

Метою проведення акції є забезпечення передачі листів, малюнків, власних виробів воїнам АТО, а також сприяння участі учнівської та студентської молоді у волонтерських заходах, спрямованих на моральну та посильну матеріальну (збір речей першої необхідності, медикаментів) підтримку воїнів-героїв, які перебувають у зоні бойових дій та мужньо захищають незалежність України і кожного з нас.

Одним із важливих завдань акції є відвідування та підтримка військовослужбовців, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань в рамках проведення заходів антитерористичної операції і знаходяться на лікуванні, проходять реабілітацію у військових медичних закладах Хмельниччини.

Протягом вересня 2014 року волонтерською групою кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки в склад якої входять викладачі та студенти спеціальностей “Соціальна педагогіка” та “Соціальна робота”, проводився збір матеріальної допомоги, речей першої необхідності, медикаментів за запитами військовослужбовців, а також листівок та малюнків, переданих малятами з дитячих садочків та учнями загальноосвітніх закладів міста Хмельницького.

Учні загальноосвітніх шкіл, діти дошкільних навчальних закладів м. Хмельницького та студенти ХНУ проявили високу активність і бажання підтримати бойовий дух наших бійців, у результаті чого було зібрано цілу художню галерею, наповнену не лише фарбами олівців та фломастерів, але й позитивними емоціями та енергетикою.

Послання найменших учасників акції:

Малюнки, листи, фрукти, речі першої необхідності, теплий одяг, рукавиці, теплі шкарпетки та необхідні медикаменти, були передані до Хмельницького військового шпиталю (Військова частина А2339) та у військову частину (А0661) , дислоковану у м. Хмельницькому, бійці якої безпосередньо беруть участь у бойових діях :

Та все ж, відвідуючи поранених військових у шпиталі (Військова частина А2339) та тих бійців Військової частини А0661, які збираються в зону проведення антитерористичної операції, ми зрозуміли, що важлива не лише матеріальна допомога, а й добре слово. Здавалося б, звичайні листівки та малюнки, однак для військових їх зміст має в собі неабияку цінність, що сприяє підняттю та підтримці бойового духу. І це, напевно мала частинка того, що потрібно для військових, для тих, хто стоїть на передовій та тримає оборону заради нас і лише для нас.

До волонтерських заходів повсякчас долучалися небайдужі і милосердні люди, а саме – студенти та викладачі ХНУ, Благодійна організація «Хмельницький обласний благодійний фонд Ропотана Андрія Григоровича» і місцеві приватні підприємці.

Висловлюємо подяку усім учасникам акції за виявлене милосердя, надану допомогу та передаємо щирі слова вдячності від військовослужбовців.

Ініційований кафедрою соціальної роботи і соціальної педагогіки збір матеріальної допомоги (речей першої необхідності, теплого одягу) та медикаментів триває, запрошуємо і надалі долучатися професорсько-викладацький склад та студентів ХНУ, а також усіх бажаючих .

Ми, українці, були і є єдиними у всіх своїх починаннях та зуміємо вистояти проти усіх негараздів, залишившись однією мирною та нездоланною нацією! Слава Україні! Героям слава!

Волонтерська група кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки гуманітарно-педагогічного факультету