Всесвітній LEAP SUMMIT в Хорватії м. Загреб. За підтримки Європейської комісії.

Викладач кафедри Автоматизованих систем і моделювання в економіці Дупляк Ольга Миколаївна була запрошена на триденне навчання за підтримки Європейської комісії на LEAP SUMMIT, що проходив у столиці Хорватії, в місті Загреб.

Саміт спрямований на навчання у сферах освіти, бізнесу та поєднання одне з одним. LEAP Summit це навчальна конференція, в якій відібрані понад дві тисячі учасників з більш ніж 30 країн світу, які є лідерами у своїх громадах та вищих навчальних закладах. LEAP Summit дає можливість людям з усього світу в одному місці навчатися РАЗОМ, щоб вирішити найактуальніші завдання нашого часу.

Другий день навчання був поділений на різні тематики, а саме: навчання, волотерства, бізнесу та інновації в освіті та науці.

Третій день був заключним, де можна було прийняти участь у панельних дискусіях, спрямованих на досягнення звершень у науці за допомогою бізнесу.

Ольга Дупляк відвідала більшу частину тренінгів та ворк-шопів. Масштаб заходу був неймовірним. Представники вищих навчальних закладів зі всього світу, бізнесмени, стартапери, студенти.

Спікери з різних країн світу, які ділилися своїми здобутками у сферах освіти та бізнесу.

Представники влади Хорватії, а саме Премєр-міністр країни та міністр освіти. Представник Євро комісії з питань освіти та науки.

Вчені та науковці з різних частин світу.

Даний захід мотивує до змін. Не стояти на місці, а рухатися вперед до кращих змін та Європейських демократичних цінностей.

Більше інформації http://asme.khnu.km.ua/

З повагою, Ольга Дупляк
Кафедра автоматизованих систем і моделювання в економіці