Всесвітній день вишиванки у Хмельницькому національному університеті

У Всесвітній день вишиванки 18 травня у Хмельницькому національному університеті було організовано такі заходи, ініційовані відділом навчально-виховної роботи: онлайн фотофлешмоб «Моя вишиванка», партіотична руханка для студентів та фотосесія для усіх, хто у цей день одягнув вишиванку.

У цей день багато студентів, викладачів та співробітників нашого закладу одягнули вишиванки. А коли майже всі одягнені у квітучі народні блузи, сорочки, сукні – то це справді свято краси і національної згуртованості.

Ті, хто виявив бажання прийти у вишитому одязі, в такий спосіб демонструють свою приналежність до українського народу. Люди у вишиванках – виразники громадянської позиції, вони демонструють культурну освіченість та духовну свідомість.

Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. Важливим у цей день був гарний настрій і бажання долучитися до спільного дійства.

Щиро вдячні усім учасникам цих заходів за активність та небайдужість! Дякуємо кафедрі комп’ютерної інженерії та інформаційних систем (завідувач доктор технічних наук, професор Тетяна Говорущенко) за робота Степана –«родзинку» патріотичної руханки. Щиро вдячні Віті Хіміч, доктор філософії, доценту кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту за підготовку та проведення руханки.

Дякуємо за створення фото- та відеоматеріалів фахівцям відділу зв’язків з громадськістю Володимиру Босаку, Павлу Будяю та Олександру Нікітіну.

Відділ навчально-виховної роботи

Відділ зв’язків з громадськістю