Вперше у Хмельницькому відбувся перегляд фільму під відкритим небом

Безмежне зоряне марево у нічному небі; останні спалахи світлофору за такий насичений день; сотні юних очей, що дивляться в одному напрямку з тобою – це все ФІЛЬМ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ!

Ввечері 2 червня безпосередньо на території ботанічного саду Хмельницького національного університету усі охочі могли подивитись український історико-драматичний фільм «Незламна», організатором перегляду виступила Студентська рада університету.

На фільм просто неба прийшло понад чотири сотні кіноманів. До ботанічного саду завітали не лише студенти, а й багато дітей та людей старшого віку. Приємністю для студентів стала присутність ректора університету – Миколи Єгоровича Скиби, першого проректора – Михайла Петровича Войнаренка, представників адміністрації, деканів, викладачів та співробітників навчального закладу.

Картину «Незламна» обрали тому, що вона патріотична та розкриває вічні теми — любов, жорстокість, дружбу і незламну силу духу. Навіть було проведено голосування серед студентів, який фільм вони хотіли б подивитися.

Попри деякі технічні негаразди, які за величезного сприяння адміністрації були оперативно вирішенні, розпочали показ на годину пізніше анонсованого часу, адже чекали, поки сутеніє.

Не завадив ні вечірній холод, ні надокучливі комахи, ні загроза дощу, що очікувався протягом цілого дня. Замість зручних крісел — домашні покривала. Глядачі завбачливо запаслися печивом, фруктами та теплим чаєм.

Вдячні відвідувачі аплодували організаторам за проведення заходу та одразу цікавились коли буде подібний.

Затишна атмосфера, тепле спілкування, незабутні враження від фільму – залишили по собі схвальні відгуки студентства про захід!

Анастасія Козак,
Голова СР ХНУ