Волонтерський захід до Дня захисту дітей

Першого червня у День захисту дітей, студенти групи СП-11-1 кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Подолянчик».

Також до вихованців закладу з привітаннями та подарунками завітали представники Хмельницької обласної державної адміністрації та подарували їм багато різноманітних подарунків: солодощі, іграшки тощо.

Подарунком від майбутніх соціальних педагогів для вихованців закладу була підготовлена музична вистава «Квіткове королівство», в якій взяли участь усі студенти групи.

Діти зустріли виставу оплесками та усмішками на обличчі, із захопленням дивились та уважно слухали нашу історію. Атмосфера була чарівна.

Вихователі висловили щиру вдячність нашим студентам і разом з дітками запрошували до себе в гості.

Студенти були щасливі від того, що за допомогою своєї вистави вони змогли віднести дитячі серця в казковий світ – світ добра і щастя.

Студенти групи СП-11-1
кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки