ВОЛОНТЕР – ЦЕ НЕ ПРОФЕСІЯ, ЦЕ – ПОКЛИКАННЯ

Для кожного волонтерство – це щось набагато більше, ніж просто обов’язок, це життя яке ти проживаєш разом з тими кому допомагаєш!

7 та 8 червня волонтери Студентської соціальної служби волонтерів при Студентській раді Хмельницького національного університету ініціювали допомогу для вихованців дитячого обласного притулку у мікрорайоні Ружична міста Хмельницького. Студенти власними силами привели у належний вигляд гральний майданчик для дітей притулку, що перебував у досить занедбаному стані. Закупивши достатньо фарби та все для того необхідне, попередньо провівши благодійну акцію зі збору коштів серед студентів університету, впродовж двох днів та попри сесійний період, студенти працювали заради вдячних посмішок малечі.

Хто не допомагав, той не знає, що таке справжні слова подяки. Саме такі щирі та вдячні слова почули студенти-волонтери Хмельницького національного університету від вихованців дитячого обласного притулку у мікрорайоні Ружична міста Хмельницького. Їхавши просто пофарбувати гральний майданчик, ніхто не очікував почути стільки теплих слів та міцних обіймів від вдячної дітвори.

Дякуємо усім, хто долучився до проведення акції, до фарбування та збору коштів! За потреби фінансовий звіт кожен бажаючий може отримати у приміщенні Студентської ради університету (4-208 Б).

Студентська рада
Хмельницького національного університету