Візит Студентської ради ХНУ до Львівського національного університету імені Івана Франка

З 12 по 14 травня представники Студентської ради Хмельницького національного університету перебували з робочим візитом у Львівському національному університеті імені Івана Франка на запрошення їхнього Студентського уряду.

У перший день, який  був насиченим та активним,  ми відвідали захід, присвячений дню Студентського уряду ЛНУ ім. І. Франка, а на завершення нас чекав концерт від гурту «Intermezzo».

Наступного дня ми мали неймовірну екскурсію університетом імені  Івана Франка, де дізналися багато цікавого про його історію та традиції. Також ми поспілкувалися з органами Студентського самоврядування (ОСС) та ознайомили присутніх із  суттю нашої структури та розповіли про проведені нами заходи. На завершення другого дня нас запросили на засідання Студентського уряду, де ми обговорили питання співпраці та обміну досвідом між університетами.

Цей візит  до Львова став неймовірним досвідом для нас! Ми плануємо продовжувати співпрацю з іншими закладами вищої освіти, адже перейняли багато цікавого та корисного від цієї зустрічі.

Це було надзвичайно важливо для нашого розвитку і ми раді, що мали можливість брати участь у цьому заході, також ця подорож стала для нас незабутньою та корисною! Дякуємо Львівському національному університету імені Івана Франка за теплий прийом та цікаву програму.

Студентська рада ХНУ
Відділ навчально-виховної роботи