![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/407979730_1400151797580606_1206752583871740023_n-819x1024.jpg)
На факультеті управління, адміністрування та туризму вже другий рік поспіль існує традиція вітати всіх студентів, а особливо внутрішньопереміщених осіб, із святом Святого Миколая. Адже вони до нас поступили з прифронтових зон та зон активних бойових дій: Краматорськ, Костянтинівка, Маріуполь, Енергодар, Нова-Каховка, Харків і Херсон.
Створили домашній затишок та привітали студентів у гуртожитку № 3 Хмельницького національного університету із початком циклу різдвяних свят. Усі отримали гостинці від Святого Миколая.
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/407950468_1400151604247292_5106786260890499457_n-768x1024.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/407992355_1400151784247274_7989618065587294780_n-1024x768.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/407976681_1400151767580609_7814845591307706918_n-819x1024.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/407980588_1400151760913943_424355313676137223_n-819x1024.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/407899465_1400151737580612_1245789016940433451_n-1-819x1024.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/407969793_1400151704247282_4623229808050205596_n-1024x768.jpg)
Вітаємо всіх викладачів, працівників і студентів Хмельницького національного університету зі святом!
Факультет управління, адміністрування та туризму