VIII всеукраїнська студентська олімпіада “Механотроніка в машинобудуванні”

22-25 листопада 2016 року команда Хмельницького національного університету брала участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді «Механотроніка в машинобудуванні», що відбувалася у НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського».

До складу команди увійшли студенти 3-4 курсів напрямків «Галузеве машинобудування» та «Електромеханіка»: Литвинов О.О., Поліщук А.О. та Свинобойчук О.Д. Керівник команди – доцент кафедри машин і апаратів Онофрійчук В.І.

В ході особистих змагань Литвинов О.О. та Поліщук А.О. вибороли місце у суперфіналі (10 кращих із більш ніж 60-ти учасників), за результатами якого Литвинов О.О. посів четверте місце у особистому заліку. Командне досягнення – диплом за 6-те місце серед майже 20-ти команд з вищих навчальних закладів України.

Крім того, 25-го листопада команда у складі Литвинова О.О. та Поліщука А.О. отримала право представляти наш навчальний заклад у конкурсі професійної майстерності «Worldskills Ukraine» за компетенцією «Мехатроніка», який проводився під егідою міжнародної організації «Worldskills Inter-national» (WSI).

Довідка: Всеукраїнська студентська олімпіада «Механотроніка в ма-шинобудуванні» проводиться щорічно з 2009 року. Кількість команд ВНЗ коливається в межах 16-20, щорічно учасниками олімпіади стає 50-70 студентів. Географія учасників охоплює всю Україну – від Ужгорода до Харкова та від Одеси до Сум. Команда Хмельницького національного університету бере участь в олімпіаді з 2012 року.

Деталі на сайті НТУУ «Київського політехнічного інституту ім. І. Сікорського» http://pgm.kpi.ua/novyny/item/78-vseukrajinska-studentska-olimpiada-mekhanotronika-v-mashinobuduvanni-2016

Інформація кафедри машин і апаратів