ВІДЗНАЧЕННЯ 70-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

9 травня в Хмельницькій області пройшли урочисті заходи з нагоди 70-ї річниці перемоги у Другій світовій війні. Вулицями міста пройшли тисячі хмельничан і гостей міста, щоб вшанувати пам’ять полеглих за свободу нашої Батьківщини, вклонитися воїнам – визволителям, які зі славою переможців повернулися з фронтових доріг!

Керівництво, викладачі, студенти та співробітники Хмельницького національного університету вшанували подвиг воїнів-визволителів у Другій світовій війні, поклавши вінки та квіти до Братської могили, пам’ятної стели, до Пам’ятника репресованим, що на Військовому кладовищі міста Хмельницький віддати заслужену данину шани усім тим, хто на фронті і в тилу ворога героїчно, безстрашно і самовіддано боровся проти фашистської чуми, хто пережив трагічні часи жахливих страждань, часи великих бойових і трудових подвигів…

У скорботній хвилині мовчання учасники заходу вшанували пам’ять всіх жертв війни.

На превеликий жаль час невблаганний і не знає зупину, а ветеранів з кожним роком стає усе менше. Ми дякуємо їм за мирне небо над головою та ратний подвиг в ім’я нашої Незалежної Держави!

У горнилі битви з фашизмом народжені нетлінні цінності нашого народу, які не підлягають сумніву чи перегляду. Завдяки ветеранам ми з гордістю можемо сказати, що ми – народ – переможець!

Анастасія Козак
Голова СР ХНУ