Відкритий обласний турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений Героям «Небесної сотні»

21-22 жовтня 2017 року в Хмельницькому національному університеті пройшов відкритий обласний турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений Героям «Небесної сотні». В турнірі приймали участь: збірна команда Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка (команда буде приймати участь в чемпіонаті студентської ліги України), збірна команда ДЮСШ з м. Кам’янець-Подільського, команда «Дунаївчанка» м. Дунаївці та команда Хмельницького національного університету.

На урочистому відкриті змагань спортсмени та уболівальники хвилиною мовчання вшанували пам’ять про Героїв «Небесної сотні». За підсумками змагань переможцями турніру стала команда Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, друге місце посіла команда Хмельницького національного університету і третє місце – збірна команда «Дунаївчанка» м.Дунаївці.

Учасники змагань і спортивна громадськість університету висловлюють вдячність за підтримку в проведенні турніру Управлінню молоді та спорту Хмельницької міської ради та спонсору генеральному директору ТОВ «Пан комбайн» Синявському Валерію Степановичу. Завдяки спонсорській фінансовій допомозі переможці та призери турніру були нагороджені медалями, а команди кубками.

Переможці турніру збірна команда Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Срібні призери турніру збірна команда Хмельницького національного університету

Призери та учасники турніру

Привітання команд ХНУ – «Дунаївчанка»

Підготовка до прийому подачі суперниками.

Для всіх учасників турніру це був перший старт в новому 2017-2018 навчальному році. Тож побажаємо усім учасникам турніру успішних стартів та перемог.

Доцент кафедри фізичного виховання
Антонець В.Ф.