Відкриття проекту ЄС U_CAN Україна на шляху до вуглецевої нейтральності

23-24 травня 2024 року відбулась перша зустріч учасників консорціуму Міжнародного проекту ЄС «U_CAN: Україна на шляху до вуглецевої нейтральності» у місті Дрезден, Німеччина. Проект U_CAN фінансується в рамках Horizon Europe, основної програми фінансування ЄС, в рамках грантової угоди.

Як представники партнера-учасника консорціуму проекту U_CAN від Хмельницького національного університету взяли участь у зустрічі-відкритті:

Оксана ЗАХАРКЕВИЧ – начальник науково-дослідної частини, професор кафедри технології та конструювання швейних виробів;

Едуард МАНЗЮК – професор кафедри комп’ютерних наук;

Юлія КОШЕВКО – керівник відділу комерціалізації науково-технічних розробок, доцент кафедри технології та конструювання швейних виробів;

Фокус зустрічі був направлений на обговорення спільних проектних заходів, запланованих на наступні чотири роки. Для українських партнерів важливо взяти участь у цій значущій події проекту, оскільки це позиціонує українські міста як невід’ємну частину місій ЄС, прискорюючи відновлення та перехід України до кліматичної нейтральності. Крім того, участь сприяє розробці ефективних стратегій відновлення та пом’якшення клімату через співпрацю між містами ЄС та України, відкриваючи шлях для реалізації важливих пілотних проектів, які можуть служити моделями для поширення знань та реплікації, тим самим сприяючи стійкості України.

Під час дводенної зустрічі були представлені усі учасники проєкту, які презентували свої навчальні заклади та робочі пакети проєкту.

Дякуємо усім учасникам міжнародного консорціуму, особливо, координатору Міжнародного проекту ЄС U_CAN: Україна на шляху до вуглецевої нейтральності, Дрезденському технічному університету, за професійність, гарну організацію, можливість плідної співпраці та теплий прийом.

Працюємо далі!

Інформація науково-дослідної частини