VІ ВІДКРИТИЙ СЕМІНАР ЗА УЧАСТЮ БАТЬКІВ «ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ: ЕТАПИ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ»

29 жовтня у стінах Хмельницького національного університету був проведений VІ Відкритий семінар за участю батьків «Особливості підготовки практичних психологів: етапи, проблеми, перспективи».

З вітальним виступом до гостей та учасників семінару звернулася декан гуманітарно-педагогічного факультету, кандидат філологічних наук, доцент, Станіславова Людмила Леонідівна, яка розкрила важливі питання організації навчально-виховного процесу у ВНЗ і наголосила на важливій ролі куратора академічної групи.

Водночас сердечно й щиро прозвучали настанови й вітальні слова завідувача кафедри практичної психології та педагогіки, доктора психологічних наук, професора Потапчук Є.М., який звернувся до батьків першокурсників розкриваючи проблеми та перспективи підготовки майбутніх психологів.

Продовжували розкривати актуальні питання відкритого семінару кандидат психологічних наук, професор Комар Т.В., яка звернула увагу на кредитно-трансферну систему оцінювання, що має накопичувальний характер і ґрунтується на обліку обсягу навчального навантаження студента, необхідного для засвоєння завдань (цілей) програми навчання; кандидат психологічних наук, доцент Кулешова О. В., яка висвітлила питання типологічних особливостей сучасних студентів; проблеми взаємодії батьків та педагогів як необхідна умова для виховання молодого покоління окреслила кандидат педагогічних наук, доцент Варгата О.В.

Зі словами вдячності до професорсько-викладацькому складу від імені батьків звернулася Демкова Лілія Денисівна.

На завершення відкритого семінару батьки, студенти, професорсько-викладацький склад, гості прослухали вітання від: студентки третього курсу Демкової Аліни, яка привітала піснею про Україну; студентів першого курсу Бориско Марії та Михайлова Артема, які звернулися вдячними словами до батьків та зачитали вірші авторського виконання; Главацької Наталії, яка заспівала пісню «Квітка душа»; Ісмаілової Каріни, Вовнюк Руслани, Гевак Катерини, Максимчук Катерини, Бабіч Микити, які виконали пісню «Сам собі країна».

Проведений захід виявився цікавим та корисним. Батьки отримали можливість побачити, які таланти мають майбутні психологи, послухати корисні виступи викладачів, поспілкуватися з кураторами.

Організатори відкритого семінару висловлюють величезну вдячність батькам, студентам, професорсько-викладацькому складу та гостям за активну участь.

Кафедра практичної психології та педагогіки