Ведучі ранкової програми «Доброго ранку, Країно» завітали у ХНУ

24 квітня у Хмельницькому національному університеті відбулась зустріч-лекція з телеведучими шоу «Доброго ранку, Країно», яке транслюється на каналі UA:ПЕРШИЙ. На зустріч завітали теле- та радіоведучий, шоумен, актор дубляжу Влад Волошин, екстремальний та креативний телеведучий Антон Довлатов та телеведуча, національний коментатор «Євробачення» та «Олімпійських ігор» Тетяна Терехова. На зустрічі були присутні ректор ХНУ професор Микола Скиба, перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи професор Михайло Войнаренко та проректор з міжнародних зв’язків професор Микола Йохна.

Зустріч-лекція відбулась у формі круглого столу, на якому студенти активно задавали питання, які цікавлять молодь. Жваве обговорення викликало питання, що стосувалося Програми розвитку донорства крові та її компонентів, оскільки у ХНУ завдяки діяльності Студентської ради університету започатковано таку програму і студенти здають свою кров у Хмельницькій обласній станції переливання крові. Також присутніх цікавило: яка чисельність глядацької аудиторії шоу; яка активність громадян у соцмережах; як журналісти та ведучі визначають цікаві теми для окремих випусків програми. Зацікавлення студентів викликав практичний результат відзнятих відеофайлів, як на практиці це допомагає вирішити якісь проблеми.

Не обминули присутні і проблему працевлаштування молоді без досвіду роботи, що зараз є дуже актуально. Заінтригувала розповідь ведучих про організацію навчального процесу у США та Туреччині. Зокрема вони відмітили, що сумлінність навчання залежить від покладеної на молодь відповідальності.

На завершення зустрічі ведучі відвідали музей історії Хмельницького національного університету та дізналися про становлення навчального закладу і визначні здобутки наших студентів.

Ректор Микола Скиба та перший проректор Михайло Войнаренко подякували гостям за візит, за приділений час та цікаву і корисну для студентів зустріч.

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ