ВДАЛИЙ ВИСТУП БОГАТИРІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ З СИЛОВОГО ТРИБОРСТВА

В м. Коломиї Івано-Франківської області – неофіційній столиці українського пауерліфтингу – завершилися змагання (Кубок України та Чемпіонат України серед студентів ВНЗ), які тривали з 26 по 30 листопада та стали завершальними змаганнями року.

На цих престижних змаганнях взяли участь 18 збірних команд з різних регіонів України, в тому числі і команда Хмельницького національного університету.

Честь нашого університету відстоювали найкращі студенти-спортсмени, які спеціалізуються у цьому виді спорту:

Бужук Сергій, студент гр. КІ-12-1
Кицун Андрій, студент гр. ОА-10-1
Красій Сергій, студент гр. ЗЛ-11-1

Найкращий результат показав студент спеціальності «Здоров’я людини» Красій Сергій, який в напруженій боротьбі виборов срібну медаль у ваговій категорії 83 кг з сумою триборства 672,5 кг.

Іншим нашим спортсменам хоч і не вдалося стати призерами змагань, проте їх внесок в загальну залікову суму виявився значимим, в загальному підсумку Хмельницький національний університет виборов IV загальнокомандне місце серед усіх вищих навчальних закладів.