Успішний виступ на чемпіонаті України з веслувального марафону

У місті Вінниця на річці Південний Буг з 07 по 10 травня пройшов чемпіонат України з веслування на байдарках і каное на марафонські дистанції, присвячений пам’яті воїна – спортсмена Ігор Присяжнюка.

Найсильніші веслувальники-марафонці з 18 областей України та міста Києва брали участь в цьому чемпіонаті серед юніорів, молоді та дорослих. Спортсмени на байдарках і каное змагались на короткій 3,4 км та довгих дистанціях: від 11,8 км до 26,2 км з перебіжками в одиночках та двійках. Змагання були відбірковими до збірної команди України, чемпіони та срібні призери в своїх видах представлятимуть Україну на міжнародних стартах.

Збірну команду Хмельницької області представляли студенти Хмельницького національного університету: факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту – Марія Євдокимова, студентка-магістрантка групи ФКСм-23-1, Назар Лозінський, студент групи ФКС-20-1, Владислав Демчук, студент групи СОФК-20-1, Артем Мельник, студент групи ФКС-21-1, Анастасія Дежицька, студентка групи СОФК-22-1, та студентка факультету міжнародних відносин Тетяна Зозуля (група ФПЛ-20-1)

На фото: Тетяна Зозуля (ліворуч) та Анастасія Дежицька (в центрі)

На фото: Назар Лозінський на перебіжці

Продемонструвала гарну підготовленість і здобула впевнену перемогу Анастасія Дежицька в каное-одиночці серед молоді на дистанції 15,4 км (4 перебіжки) вона фінішувала першою, а її колега по команді Тетяна Зозуля теж в одиночці та цій же дистанції – другою. Окрім того на дистанції 3,4 км серед дорослих Тетяна виборола ще й бронзову нагороду. Артем Мельник в каное-одиночці серед молоді на дистанції 19 км (4 перебіжки) здобув «бронзу», а наступного дня у каное-двійці на цій же дистанції серед дорослих (чоловіки) фінішував третім, відповідно – бронзова медаль. Гідно виступили наші студенти серед молоді: Марія Євдокимова в байдарці-одиночці на дистанції 22,6 км (5 перебіжок) фінішувала четвертою, Владислав Демчук в каное-одиночці на дистанції 19 км (4 перебіжки)  посів п’яте місце, а Назар Лозінський в байдарці-одиночці на дистанції 26,2 км (6 перебіжок)  фінішував сьомим.

На фото: Марія Євдокимова на дистанції

На фото: Тетяна Зозуля на перебіжці

На фото: Тетяна Зозуля  (праворуч)

На фото: Артем Мельник

На фото: Владислав Демчук на перебіжці

На фото: Назар Лозінський на дистанції

Варто зазначити, що Анастасія Дежицька та Тетяна Зозуля зараховані до складу збірної команди України для участі у чемпіонаті світу та Європи серед молоді на марафонські дистанції.

Бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я, мирного неба та подальших успіхів на водних доріжках.

Велика подяка Збройним силам України, захисникам і захисницям та усім, хто боронить нашу країну від ворога, за можливість тренуватись та виступати на змаганнях.