Українська асоціація студентів у Хмельницькому національному університеті

2 лютого відбулася зустріч представників студентських самоврядувань із представниками Української асоціації студентів з різних навчальних закладів країни, які з’їхалися до Хмельницького на керівні збори. Мета зустрічі – налагодження комунікації та встановлення партнерських зв’язків із закладами вищої освіти нашого регіону. До слова, нині на Хмельниччині до згаданої асоціації входить 4 виші. Один із них – Хмельницький національний університет, де і відбулася зустріч.

Зібрання  було надзвичайно захоплюючим і продуктивним. Студентські лідери отримали можливість познайомитися зі своїми колегами з інших міст України і обговорити перспективи подальшої співпраці.

На зустрічі студенти отримали можливість докладніше дізнатися про Українську асоціацію студентів і зрозуміти їхню діяльність.

Із привітальним словом до присутніх звернувся ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх, який зазначив важливу роль молоді у наш непростий час.

Поліна Гомболевська, голова Української асоціації студентів, розповіла про  можливості участі студентів у проєктах та програмах УАС, захист прав та інтересів студентів, особливості розвитку студентського самоврядування у кожному ЗВО.

Відділ навчально-виховної роботи
Студентська рада