Участь викладачів ХНУ у Форумі регіонального розвитку “Розумне зростання Хмельниччини та розвиток територій”

Викладачі кафедри економіки, менеджменту та адміністрування Хмельницького національного університету прийняли участь у Форумі регіонального розвитку “Розумне зростання Хмельниччини та розвиток територій”, що відбувся у м. Хмельницькому 12 грудня 2017 року у приміщенні Торгівельно-промислової палати. Форум пройшов за сприянням програми «U-LEAD з Європою «Підтримка реформи децентралізації в Україні» та Центру розвитку місцевого самоврядування.

Організатори заходу зібрали більше 100 учасників, спікерів та представників об’єднаних територіальних громад та влади, експертів та практиків місцевого самоврядування, які мають досвід і знання щодо розвитку територій, реформи освіти, планування та залучення інвестицій тощо.

Під час форуму проходили такі панельні дискусії:

– «Розумна економіка Хмельниччини»

– «Розумна освіта»

– «Розумний простір»

– «Розумний розвиток людського потенціалу та залучення інвестицій».

Участь викладачів у Форумі була надзвичайно корисною для отримання нових знань щодо впровадження реформи децентралізації в Україні та Хмельницькій області, розвитку місцевого самоврядування, розвитку територій; сприяла налагодженню зв’язків з представниками влади, громадських організацій, бізнесу, громад. Набуті знання будуть реалізовані у процесі практичної підготовки студентів нової спеціальності «Публічне управління та адміністрування» в Хмельницькому національному університеті.