Участь студентів кафедри дизайну у ІХ Міжнародному форумі «Дизайн-освіта 2017»

З 9-го до 12 жовтня на базі Харківської державної академії дизайну і мистецтв пройшов ІХ Міжнародний форум «Дизайн-освіта 2017», метою якого було створення науково-обґрунтованої концепції оптимальної моделі дизайн-освіти на тлі процесу євроінтеграції системи вищої школи України та представлення результатів наукових і практичних розробок.

Такий форум проводиться 1 раз на 2 роки та сприяє підвищенню якості надання освітніх послуг у дизайн-освіті і розвитку творчих зв’язків між дизайнерськими навчальними закладами України і світу.

У форумі взяли участь 35 навчальних закладів, серед яких Лондонський університет мистецтв (Англія), Університет Миколая Коперника (Польща), Вільнюська академія мистецтв (Литва), Університет Докуз в Ізмірі (Туреччина), Ханьшаньський педагогічний університет (Китай) та 30 вузів України, де навчають фахівців з різних видів дизайну. Програма форуму включала:

– огляд-конкурс дипломних проектів і робіт дизайнерських шкіл;

– конкурс дизайн-проектів реальних об’єктів;

– міжнародну науково-методичну конференцію;

– презентацію нових наукових та методичних видань учасників форуму;

– майстер-класи провідних дизайнерів та круглі столи.

Студентські творчі роботи у Харкові представила і кафедра дизайну Хмельницького національного університету.

Наші студенти взяли участь у конкурсах дипломних робіт з дизайну одягу, графічного дизайну та дизайну інтер’єрів, а також ввійшли до творчих груп, що складалися зі студентів різних навчальних закладів, які виконували реальні дизайн-проекти, а потім захищали свої рішення перед комісією та чисельними присутніми.

Дипломами ІІ ступеня були нагороджені Тішакова Тетяна за дипломну роботу освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», Зазуляк Надія за дипломний проект освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» (спеціалізація «Дизайн одягу») та Ольга Ференс у складі творчої групи з виконання реального дизайн-проекту.

Крім того, тільки 2 кафедри дизайну – Хмельницького національного університету та Національного лісотехнічного університету України (м. Львів) – отримали Почесні дипломи від Правління Національної академії мистецтв України за участь у всіх 9-и форумах «Дизайн-освіта» і постійне отримання на них «Гран-Прі» та 1-3 місць.

Інформація кафедри дизайну