Участь студентів ХНУ у XIX літній Універсіаді України з легкої атлетики

11–12 травня у м. біла Церква відбулись фінальні змагання XIX літній Універсіаді України з легкої атлетики. Більше 300 студентів представляли 37 закладів вищої освіти. Жагу до перемоги, демонстрацію найкращого спортивного результату підтримували гості та уболівальники «королеви спорту».

Студенти-спортсмени Хмельницького національного університету брали участь у наступних видах програми: біг на 800м, 1500 м та 5000 м. Окремі студенти-спортсмени брали участь у двох видах програми, зокрема, Микола Пилипчук і Владислав Галіброда – у бігах на 800 та 1500 м.

Специфічною особливістю змагань з легкої атлетики є те, що учасники повинні показати спортивний результат в обраній дисципліні не нижче ІІІ спортивного розряду, що ускладнює відбір спортсменів до участі у цих престижних студентських змаганнях.

За підсумками змагань команда Хмельницького національного університету здобула 103 очка.

Склад збірної команди університету:

1. Віктор Буй – студент групи ФКС-23-1.
  2. Микола Наконечний – студент групи ФКС-23-1.
  3. Роман Окоманчук – студент групи ФТ-23.
  4. Владислав Галіброда – студент групи АКІТс-21.

Представник команди – Олег Квасниця, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту.

Ірина Квасниця,
доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту