Участь студентів ХНУ у програмі розвитку «Лідери майбутнього»

З 10 по 12 квітня представники Студентської ради Хмельницького національного університету, зокрема Голова СР Марія ПОЛЯКОВА та Голова СР гуртожитку № 4 Андрій СТАХОВСЬКИЙ взяли активну участь у Програмі розвитку для керівників студентського самоврядування закладів вищої та фахової передвищої освіти міста Хмельницького – «Лідери Майбутнього», організованою Молодіжною радою Хмельницького спільно з управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради.

Мета цієї програми розвитку – проходження неформальної профільної освіти, популяризація молодіжних ініціатив серед представників студентського самоврядування, розвиток молодіжної політики та співпраця з громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування.

«Напередодні мені випала чудова можливість відвідати крутий захід, приручений розвитку студентського самоврядування, але мова була не тільки про студентське самоврядування. Разом із крутими спікерами ми обговорили ряд питань, напрацювали власні проєкти та прокачали свої лідерські навички», – зазначив Андрій СТАХОВСЬКИЙ.

Головними спікерами на заході були:

• Тетяна МАТВІЙЧУК – кандидат психологічних наук, доцент, психолог-практик. Поговорили із нею про тему лідерства, стресостійкості в умовах сучасності.
  • Світлана МАРКОВА – доктор історичних наук, доцент, почесний професор Міжнародної кадрової академії, відмінник освіти України. Разом із пані Світланою поговорили про формування громадянського суспільства в Україні.
  • Лариса БОЙЦУН – головна спеціалістка з розвитку бренду роботодавця ПриватБанк (беремо і робимо) Були підняті теми тайм-менеджменту, як стати успішним керівником-лідером.
  • Віталій ОЛУЙКО – доктор наук із державного управління, професор, Народний депутат України ІV скликання, Заслужений юрист України. Обговорили тему управління, державотворення та тему демократизму через призму історії світу.
  • Єгор РИБАК – івент-менеджер ГО «КРУ», громадський діяч. Риторика та самопрезентація.
  • Єлизавета ІВАНОВСЬКА – голова правління громадської організації «Молодіжне товариство Хмельниччини».
  • Ольга ДЗЕРЖИНСЬКА – членкиня правління Української Асоціації Молодіжних Рад. Поговорили про молодіжну політику України.
  • Юлія БОРИСОВА – членкиня правління ГО «КРУ», громадська діячка. Адвокаційні кампанії, порівняння лобізму та адвокаційних кампаній.
  • Ольга ПОЛІЩУК – амбасадорка демократії, співзасновниця Національної асамблеї студентів України. Пані Ольга розповіла про свій досвід діяльності закордонного студентського самоврядування.
  • Юлія САБІЙ – керуюча справами Виконавчого комітету Хмельницької міської ради. Розповіли про діяльність органів місцевого самоврядування.
  • Олена МАНДЗІЙ – заступниця начальника Управління молоді та спорту з питань молодіжної політики. Тема обговорення: «План молодіжної політики та спорту міста Хмельницького».
  • Андрій ТКАЧЕНКО – Голова Молодіжної ради Хмельницького. Реалізація спільних проєктів: «Меморандум в дії».

Під кінець кожного дня – рефлексія. Поговорили про усі висвітленні теми, семінари, практики. Поділилися своїми емоціями з учасниками та організаторами заходу. У висновку: свої напрацьовані проєкти разом із командами. Далі – більше!

Студентська рада,
відділ навчально-виховної роботи