Участь представників студентського самоврядування у заходах, приурочених до Міжнародного дня студентів

З нагоди Міжнародного дня студента міністр освіти і науки Оксен Лісовий та заступник міністра з питань вищої освіти Михайло Винницький зустрілися із представниками органів студентського самоврядування з різних регіонів України. Зустріч відбулася за ініціативи громадської спілки «Українська студентська ліга» та за участю Української асоціації студентів. Хмельницький національний  університет представила краща студентка-бакалавр, заступник голови студентської ради ХНУ, студентка факультету міжнародних відносин та права Даря Лебідь.

Оксен Лісовий обговорив зі студентами основні напрями роботи міністерства, поточну діяльність, виклики, на які потрібно реагувати в умовах війни, а також трансформації, потрібні для зміни освіти.

Також 17 листопада студентське самоврядування Хмельницького національного університету взяло участь у заходах молодіжного марафону єдності до відзначення Міжнародного дня студента. Голова студентського самоврядування ХНУ Марія Матковська та член студентського самоврядування Наталія Ковальова представили наш університет.

У  рамках заходу було проведено майстер-клас із виготовлення окопних свічок. Ми віримо, що маленький вогник може принести тепло та підтримку тим, хто захищає нашу країну.

Також, у рамках події були проведені практичні вправи для соціальної адаптації внутрішньо-переміщених осіб та зняття психологічної напруги і стресу. Важливо пам’ятати, що разом ми сильніші, і ми завжди готові підтримати один одного!

Не менш важливою частиною заходу був унікальний тренінг “Самопрезентація та риторика”. У ХХІ столітті володіння softskills та вміння висловлювати свою громадянську позицію – це ключові навички, які необхідно розвивати.  Дякуємо всім, хто організував і взяв  участь у цьому неймовірному заході! Разом ми робимо наш університет та наше місто кращими місцями для навчання та життя.

Студентська рада

Відділ навчально-виховної роботи