Участь ХНУ у конференції UaReNet

18 квітня 2024 року за сприяння МОН України та фінансової підтримки Ради Європи відбулася ІІ Конференція всеукраїнської національної мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet (Ukrainian Recognition Network). Конференцію організував Національний інформаційний центр академічної мобільності «ENIC Ukraine».

ІІ Конференція визнавачів національної мережі UaReNet була присвячена обміну практиками визнання освітніх кваліфікацій, розгляду методики та підсумків моніторингу рішень закладів вищої освіти як компетентних органів з визнання.

Проректорка з науково-педагогічної роботи Катерина Скиба та начальниця відділу по роботі з іноземними студентами Маргарита Дзюба долучилися до даного заходу в онлайн форматі.

Учасників Конференції привітав заступник Міністра освіти і науки України Михайло Винницький. Пан Михайло відзначив надзвичайну роль освіти для суспільства, важливість довіри до її якості, акцентував увагу на необхідності розвитку доброчесного визнання іноземних кваліфікацій.

Із промовами до учасників Конференції звернулися почесні гості Конференції із МОН України, зокрема генеральна директорка директорату міжнародної співпраці Альбіна Цятковська, державний експерт директорату фахової передвищої, вищої освіти Віталій Носок. Слово на заході взяли керівник відділу зв’язків з громадськістю та міжнародного співробітництва НАЗЯВО Максим Фоломєєв, перший заступник голови ДСЯО України Олександр Якименко та директорка УДЦМО Олена Шаповалова

Під час Конференції були обговорені питання особливостей роботи визнавачів та визнання освітніх кваліфікацій, які походять зі Сполучених Штатів Америки, Словацької Республіки, Республіки Еквадор та Республіки Албанія. Заслухано аналітичний звіт про результати роботи ЗВО як компетентних органів з визнання.

Наприкінці заходу учасники взяли участь у практикумах та мали можливість поспілкуватися на теми концепцій автоматичного визнання і суттєвої різниці, понять “доступу” і “допуску” до програм вищої освіти.

Інформація відділу міжнародних зв’язків