Участь доценток кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Ірини Засорнової і Ольги Павлової у тренінгу з розробки мікрокредитних дисциплін у рамках проєкту Edu-GTUA

З 17 по 20 червня 2024 року доцентки кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Ірина Засорнова і Ольга Павлова відвідали Вроцлавську політехніку, Польща.

Метою візиту було продовження роботи над проєктом Edu-GTUA, а також участь у тренінгу з розробки мікрокредитних дисциплін.

Тренінг проводила Лаура Сівула, представниця міжнародної команди Європейського Альянсу «Unite!» та директорка центру розвитку бізнесу з університету Aalto University, Фінляндія.

У перший день проходження тренінгу учасники з семи українських університетів (Хмельницького національного університету, Національного університету «Львівська Політехніка», Луцького національного технічного університету, Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», Харківського національного університету радіоелектроніки, Сумського державного університету і Національного університету «Одеська політехніка») поділились своїм досвідом щодо розробки мікрокредитних дисциплін і висловили побажання, які саме питання необхідно більш широко висвітлити та обговорити.

У наступні дні було детально розглянуто план розробки, основні складові частини мікрокредитних дисциплін та проаналізовано підходи до створення мікрокредитних курсів, орієнтованих на потреби цільової аудиторії і на сучасний ринок праці.

Також під час зустрічі було обговорено:

– подальшу роботу над проєктом Edu-GTUA;

– умови участі студентів у літній школі, яка відбудеться у вересні 2024 року;

– можливість впровадження набутих знань при створенні мікрокредитних курсів.

За інформацією кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем