Участь доцентки кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Ірини Засорнової у літній школі університету ім. Адама Міцкевича (м. Познань, Польща)

Доцентка кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Ірина Засорнова з 7.07.2024 по 13.07.2024 року брала участь у літній школі університету ім. Адама Міцкевича (м. Познань, Польща) «Інтернаціоналізація вдома через віртуальний обмін: створення мотиваційного середовища для Collaborative Online International Learning (COIL) ІІІ».

Під час візиту координатор літньої школи Костянтин Мазур ознайомив учасників з структурою університету ім. Адама Міцкевича та висвітлив перспективи співпраці з українськими ЗВО.

Доктор Анна Басінська провела тренінги на теми:

1. «Вступ до інтернаціоналізації».

2. «Локальні та світові тенденції вищої освіти».

3. «Рейтинги у вищій освіті та інтернаціоналізація вдома».

По завершенню теоретичної частини, представники українських університетів мали змогу за круглими столами обговорити завдання та виклики, які можуть виникати під час віртуальних обмінів.

Катажина Радке провела тренінги на такі теми:

1. «Підготовка до COIL: прийняття традиційного викладання та навігація викликів для майбутнього освіти».

2. «Дизайн проєкту COIL: встановлення чітких цілей, призначення відповідних завдань та вибір ефективних інструментів для міжкультурної онлайн-співпраці».

3. «Вивчення різноманітних форматів COIL: від окремих занять до спільних курсів, розуміння спектру можливостей».

Також лекторкою було висвітлено питання системи освіти, міжкультурної обізнаності та співробітництва, впровадження проблемного навчання тощо.

Анна Квасневська провела тренінги на теми:

1. «Використання можливостей і викликів міждисциплінарних курсів COIL: стратегії для викладачів та студентів щодо подолання навчальних бар’єрів».

2. «Демонстрація проєктів AMU та найкращих світових практик: черпайте натхнення для впровадження COIL у вашому університеті».

На завершальному етапі було взято участь у семінарі, на якому розроблялись власні проєкти COIL.

За інформацією кафедри

комп’ютерної інженерії та інформаційних систем