Участь доцентів кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування ХНУ у моніторинговому візиті EACEA та NEO

18-21 жовтня 2016 року на базі Львівської філії Університету банківської справи (м. Львів) в рамках проекту TEMPUS KTU проходив моніторинговий візит Education, Audiovisual and Culture Executive Agency (EACEA) та National Erasmus Office (NEO), в якому взяли участь доценти кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування Хмельницького національного університету Говорущенко Т.О. та Медзатий Д.М.

18 жовтня 2016 року експертом EACEA Джулією Моро та співробітниками NEO Світланою Шитіковою, Оленою Оржель та Жанною Талановою було проведено моніторинг результатів виконання проекту TEMPUS KTU. Доценти кафедри Говорущенко Т.О. та Медзатий Д.М. презентували результати виконання проекту в Хмельницькому національному університеті. Моніторингова місія відзначила багато позитивних результатів, серед яких: значне поширення проекту в Україні, досягнення його цілей, кооперація університетів та індустрії, високоякісний проектний менеджемент, плідна співпраця у партнерських парах.

19 жовтня 2016 року проводилась конференція “Knowledge Transfer Units as an Innovative Mechanism for Exchange of Ideas and Know-how”, в якій взяли участь доповідачі з Університету прикладних наук м. Грац (Австрія), Університету Жирони (Іспанія), Національного аерокосмічного університету “Харківський авіаційний інститут”, Міжнародного науково-технічного університету, Національного університету “Львівська політехніка”, Міністерства юстиції України, Донбаського інституту менеджменту. Хмельницький національний університет із доповіддю на тему “The CDIO approach for engineering education development” представив доцент Медзатий Дмитро Миколайович.

20 жовтня 2016 року відбулась фінальна зустріч консорціуму проекту TEMPUS KTU, в якій взяли участь всі українські та європейські партнери. Доценти Медзатий Д.М. та Говорущенко Т.О. представили результати з усіх робочих пакетів проекту, а також аналіз виконання робочого пакету “Sustainability &Exploitation” українськими партнерами, оскільки саме ХНУ є його адміністратором.

21 жовтня 2016 року доцент Говорущенко Т.О. взяла участь у Erasmus+ Infoday, на якому були присутні представники національних Еразмус-офісів різних країн, які в рамках зпроведення заходу презентували ключові теми для спільних проектів та закликали українські університети до співпраці.

Інформація кафедри комп’ютерної інженерії та
системного програмування